25 Kwietnia 2024 22:55:46

Artykuły » Porządek nabożeństw » 2011-04-17 VI NIEDZIELA WIELKOEGO POSTU
2011-04-17 VI NIEDZIELA WIELKOEGO POSTU
1. Przeżywamy NIEDZIELA PALMOWA.

3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Zgodnie ze wcześniejszymi uzgodnieniami zapraszam mieszkańców Stróżewka – osiedle Polski Dom w Wielki Piątek /22 kwietnia/ po nabożeństwie wieczornym.

4. Dziękuję ks. dr W. Piętce za przeprowadzenie rekolekcji w naszej parafii. w imieniu naszej wspólnoty chciałbym księdzu złożyć świąteczne życzenia. Błogosławieństwa Bożego i owocnej pracy na rzecz diecezji. Dziękuję także wszystkim, którzy wspierali rekolekcyjne spotkania.

5. W tym tygodniu spotkania dla dzieci komunijnych.

6. Zapraszam dziewczynki i chłopców do sypania kwiatkami podczas procesji rezurekcyjnej. Próba we wtorek o godz. 17:00.

7. Porządek nabożeństw w Wielkim Tygodniu - TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK Godz. 18:00 Nabożeństwo Wieczerzy Pańskiej
WIELKI PIĄTEK Godz. 08:00 Odwiedziny u chorych
Godz. 17:00 Droga Krzyżowa
Godz. 18:00 Nabożeństwo Męki Pańskiej
Kościół otwarty do godz. 20:30
WIELKA SOBOTA Godz. 13:00 błogosławieństwo święconki (co godzina)
Godz. 17:00 adoracja przy Grobie Pańskim – KOŁO ŻYWEGO RÓŻAŃCA
Godz. 18:00 Nabożeństwo WIGILII PASCHALNEJ
Kościół otwarty do godz. 20:30
WIELKA NIEDZIELA Godz. 06:00 REZUREKCJA
Godz. 11:30 Msza Św.

Zapraszam do adoracji i czuwania przy grobie pańskim wszystkich parafian. Już tradycją jest, że nasi strażacy czuwają przy Panu Jezusie, ufam, że w tym roku także wspólnie spotkamy się w Wielki Piątek, Sobotę i Niedzielę. Zapraszam asystę procesyjną i wszystkich parafian do czynnego udziału w obchodach Triduum Paschalnego.

8. Wychodząc ze świątyni można nabyć flagi państwowe i papieskie. Jako parafia pragniemy włączyć się w akcje sprzedaży flag organizowaną w Płocku. Zbliżają się święta majowe państwowe, a także uroczystości kościelne w Watykanie. A 2 maja ŚWIĘTO FLAGI. Zadbajmy o uroczysty wystrój naszych domów. Koszt jednej flagi 10 PLN.

9. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.