18 Stycznia 2022 09:14:12

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-07-26 XVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2009-07-26 XVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (26 LIPIEC – 2 SIERPIEŃ)

1. Przeżywamy XVII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (1 sierpnia) na godz. 1900 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Słonecznej (numery nieparzyste).
4. W miesiącu lipcu modlimy się do Dobrego Boga odmawiając Litanie do Krwi Chrystusa. W dzień powszedni nabożeństwo o godz. 1830, a w niedziele po mszy św. o godz. 1130.
5. W dniach od 6 do 15 sierpnia na Jasną Górę uda się piesza pielgrzymka z Płocka. Zachęcam do udziału, bliższe informacje można uzyskać w zakrystii.
6. Dzisiaj podczas wszystkich mszy św. będziemy modlić się do Dobrego Boga za przyczyną św. Krzysztofa w intencji wszystkich prowadzących pojazdy – kierowców o szczęśliwe osiągnięcie zawsze celu podróży.
7. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.