13 Czerwca 2024 03:43:02

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-08-23 XXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2009-08-23 XXI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (23 SIERPIEŃ – 30 SIERPIEŃ)

1. Przeżywamy XXI NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną piątek (29 sierpnia) na godz. 1900 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Lipowa.
4. Tradycyjnie w dniach 06-10 września 2009 r. odbędzie się 158. Piesza Pielgrzymka z Płocka do Skępego. Informujemy, że jest to pielgrzymka całego miasta, a ostatnio tak że i okolicznych miejscowości, w której dziękujemy Matce Bożej za ocalenie Płocka przed straszliwą zarazą, która panowała 158 lat temu. Nie tylko chcemy spełnić przyrzeczenia naszych praojców, ale jednocześnie wypraszać łaski tak potrzebne w naszym codziennym życiu.
5. Już dzisiaj zapraszam na Dożynki – uroczysta mszę św. w intencji rolników – 6 września o godz. 1130. Uroczysta liturgia jako podziękowanie za zebrane plony.
6. Jest nowy numer GOŚĆ NIEDZIELNY – zachęcam do czytania.
7. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.