13 Czerwca 2024 05:04:36

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-08-30 XXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2009-08-30 XXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (30 SIERPIEŃ – 06 WRZESIEŃ)

1. Przeżywamy XXII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną piątek (5 września) na godz. 1900 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Płockiej i Krańcowej.
4. 1 września początek roku szkolnego. O godz. 800 msza św., a potem uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Czesława Hińca o godz. 900. W imieniu Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Szkoły oraz swoim własnym serdecznie zapraszam rodziców i naturalnie uczniów szkoły.

4 września - I PIĄTEK
Od godz. 15:00 Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00 Nabożeństwo do Krwi Chrystusa
Od godz. 17:00 Spowiedź
O godz. 18:00 Msza św.

5. Tradycyjnie w dniach 06-10 września 2009 r. odbędzie się 158. Piesza Pielgrzymka z Płocka do Skępego. Informujemy, że jest to pielgrzymka całego miasta, a ostatnio tak że i okolicznych miejscowości, w której dziękuje my Matce Bożej za ocalenie Płocka przed straszliwą za razą, która panowała 158 lat temu. Nie tylko chcemy spełnić przyrzeczenia naszych praojców, ale jednocześnie wypraszać łaski tak potrzebne w naszym codziennym życiu. Więcej informacji można uzyskać w parafii pw. św. Bartłomiej (fara) w Płocku.
6. Zapraszam na Dożynki – uroczysta mszę św. w intencji rolników – 6 września o godz. 11:30. Uroczysta liturgia jako podziękowanie za zebrane plony.
7. 8 września organizujemy wyjazd do Skępego z okazji odpustu Narodzenia NMP. więcej informacji można uzyskać u p. E. Kowalskiej.
8. Jest nowy numer GOŚĆ NIEDZIELNY – zachęcam do czytania.
9. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.