24 Kwietnia 2024 02:21:37

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2019-05-26 VI NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
2019-05-26 VI NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
1. PRZEŻYWAMY VI NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCY.

3. W maju NABOŻEŃSTWA DO MATKI BOŻEJ. W dzień powszedni po wieczornej mszy św., a w niedzielę po mszy o godz. 11:30. Zapraszam

4. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

5. W tym roku przypada 40 rocznica wizyty papież św. Jana Pawła II w Polsce. Serdecznie zapraszam do zwiedzenia wystawy przygotowanej przez panią prof. Stanisławę Pietrzak-Kociędze za udostępnienie materiałów i przygotowanie wystawy. Dziękuję p. Organiście – Mariuszowi Misiak za pomoc w przygotowaniu wystawy.

6. Świetlica Przystanek zaprasza w każdą sobotę w godzinach 11:00 – 14:00 na zajęcia do Domu Ludowego. Serdecznie dziękuję wolontariuszom za ich pracę.

7. 15 czerwca br. planowana jest pielgrzymka do Popowa koło Wyszkowa w ramach wyjazdu dzieci komunijnych na PIKNIK RODZINNY. Zapraszamy wszystkie rodziny dzieci komunijnych.

8. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki. Przy wyjściu ze świątyni możemy do kosza przekazać nakrętki.

9. Zapraszam chłopców szczególnie po I komunii św. do Służby Liturgicznej Ołtarza – ministrantów.

10. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.