19 Kwietnia 2024 20:52:19

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2019-08-04 XVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
2019-08-04 XVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
1. PRZEŻYWAMY XVIII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Zapraszam do udziału w XXXVIII PIESZEJ PIELGRZYMCE Z PŁOCKA NA JA-SNĄ GÓRĘ w dniach 6 – 15 sierpnia. Można także duchowo uczestniczyć w pielgrzymce. Zapisy w kancelarii, więcej informacji w gablocie.

4. 6 sierpnia br. ze Wzgórza Tumskiego wyruszy XXXVIII Piesza Pielgrzymka z Płocka na Jasną Górę. Przez 9 dni pielgrzymi będą przemierzać ponad 270 km. Zapraszam przez tych 9 dni do wspólnej modlitwy.

5. 15 sierpnia br. /czwartek/ UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYJI. Porządek nabożeństw niedzielny.

6. 22 sierpnia br. /czwartek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

7. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i zapraszam do osobistej adoracji.

8. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

9. Wystawa poświęcona Niepodległości naszej Ojczyzny. Wystawa przygotowana przez Książnicę Płocką. Dziękuję pani prof. Stanisławie Pietrzak-Kocięda za wyszukiwanie i administracyjne zorganizowanie wystawy. Panom J. Kwasiborskiemu i M. Misiak za pomoc przygotowaniu wystawy.

10. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki. Przy wyjściu ze świątyni możemy do kosza przekazać nakrętki.

11. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.