29 Marca 2024 17:49:51

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2019-08-11 XIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
2019-08-11 XIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
1. PRZEŻYWAMY XIX NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

4. 15 sierpnia (czwartek) br. uroczystość WNIEBOWZIĘCIA MNP. Porządek nabożeństw niedzielny. Zapraszam.

5. 22 sierpnia br. /czwartek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

6. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i zapraszam do osobistej adoracji.

7. 8 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 będziemy dobremu Bogu dziękować za tegoroczne plony ziemi. DOŻYNKI. O godz. 16:00 zapraszamy na wspólne spotkanie przy Remizie.

8. Wystawa poświęcona Niepodległości naszej Ojczyzny. Wystawa przygotowana przez Książnicę Płocką. Dziękuję pani prof. Stanisławie Pietrzak-Kocięda za wyszukiwanie i administracyjne zorganizowanie wystawy. Panom J. Kwasiborskiemu i M. Misiak za pomoc przygotowaniu wystawy.

9. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki. Przy wyjściu ze świątyni możemy do kosza przekazać nakrętki.

10. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.