29 Marca 2024 09:02:44

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2019-09-08 XXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
2019-09-08 XXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
1. PRZEŻYWAMY XXIII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii. W następną niedzielę ofiary będą przeznaczona na budowę Domu Parafialnego.

3. 8 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 będziemy dobremu Bogu dziękować za tegoroczne plony ziemi. DOŻYNKI. O godz. 16:00 zapraszamy na wspólne spotkanie przy Remizie. W tym roku gospodarzem dożynek jest Stróżewko.

4. 15 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie ziarna. Będziemy obchodzić uroczystość NARODZENIA NMB.

5. 22 września podczas mszy św. o godz. 9:30 uroczyście rozpoczniemy Rok Szkol-ny. Poświęcenie tornistrów uczniów klas I.

6. 22 września br. zapraszam rodziców dzieci komunijnych z klas III i IV na krótkie spotkanie po mszy św. o godz. 9:30. Pragniemy omówić cały cykl przygotowania dzieci do komunii św.

7. Przez cały miesiąc wrzesień będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy III/ i Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/. Kandydaci do bierzmowania to uczniowie, którzy ukończyli 8 klasę szkoły podstawowej. Zgłoszenia można zostawić w zakrystii w kościele lub oddać p. katechetce w szkole.

8. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

9. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00–18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i zapraszam do osobistej adoracji.

10. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

11. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.