29 Marca 2024 15:46:58

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2019-09-15 XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
2019-09-15 XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
1. PRZEŻYWAMY XXIV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO. 2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii. 3. 15 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie ziarna. Będziemy obchodzić uroczystość NARODZENIA NMB. 4. 22 września podczas mszy św. o godz. 9:30 uroczyście rozpoczniemy Rok Szkol-ny. Poświęcenie tornistrów uczniów klas I. 5. 22 września br. zapraszam rodziców dzieci komunijnych z klas III i IV na krótkie spotkanie po mszy św. o godz. 9:30. Pragniemy omówić cały cykl przygotowania dzieci do komunii św. 6. Przez cały miesiąc wrzesień będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy III/ i Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/. Kandydaci do bierzmowania to uczniowie, którzy ukończyli 8 klasę szkoły podstawowej. Zgłoszenia można zostawić w zakrystii w kościele lub oddać p. katechetce w szkole. 7. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. 8. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i zapraszam do osobistej adoracji. 9. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę. Serdecznie dziękuje 10. P. Ewa Przygoda organizuje Uniwersytet III Wieku. Chętnych zapraszamy do Organizatorki. 11. Pani Anna Czachorowska organizuje koncert 25 września br. Więcej informacji na plakacie. Serdecznie zapraszamy. 12. Serdecznie pragnę podziękować mieszkańcom wsi Stróżewko i p. Sołtysowi Radzie Sołeckiej i innym osobom za tak pięknie zorganizowane dożynki. Przygotowanie sali, posiłki i cały wieczór. Serdecznie dziękuję. Było wspaniale. Dziękuję Urzędowi Gminy za pomoc i p. Markowi Wąsowskiemu za stoły. 13. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.