16 Kwietnia 2024 14:17:14

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2020-03-29 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2020-03-29 V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Przeżywamy V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

2. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 17:30 DROGA KRZYŻOWA, a w niedzielę przed mszą św. o godz. 11:15 GORZKIE ŻALE.

3. Zgodnie z dekretem księdza Biskupa rekolekcje wielkopostne zostają odwołane.

4. Zgodnie z dekretem księdza biskupa I piątek miesiąca i odwiedziny u chorych są odwołany. Kto z Państwa pragnie, aby kapłan go odwiedził proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

5. W dzień powszedni msze św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 9:30 i 11:30.

6. Kancelaria w każdy dzień powszedni o godz. 18:00 lub telefonicznie.

7. Świątynia od poniedziałku 30 marca 2020 r. otwarta od 8:00 do 18:00, jak w okresie letnim. Zapraszam do indywidualnej modlitwy.

8. Bardzo proszę o kontakt osoby, które zamawiały msze św. w miesiącu kwietniu i w maju.

9. Decyzja w sprawie terminu uroczystości: I komunia św. i Odnowienie Przyrzeczeń od Chrztu będzie podjęta przez władze diecezjalne.

10. Wszelkie dokumenty władz kościelnych: dyspensy i modlitwy np. błogosławieństwo pokarmów, komunia św. duchowa na stronie internetowej parafii.

11. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii ponad 9720 PLN. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

12. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

13. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia, dużo siły do walki o dobro i znoszenie w cierpliwości tych trudnych reguł życia społecznego. Bożego błogosławieństwa dla każdego z Państwa. Wspierajmy się modlitewnie.