28 Marca 2024 09:58:15

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2020-04-19 II NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
2020-04-19 II NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
1. PRZEŻYWAMY II NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCY.

2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii. Bóg zapłać.

3. 22 kwietnia br. /środa/ Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

4. 26 kwietnia 2020 r. /niedziela/ o godz. 12:30 odbiór strojów komunijnych w kościele.

5. Bardzo proszę o kontakt osoby, które zamawiały msze św. w miesiącu kwietniu i maju. W innym przypadku sam będę zmuszony dokonać przesunięć intencji.

6. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii ponad 9720 PLN. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

7. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

8. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.