29 Marca 2024 14:01:59

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2020-09-06 XXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2020-09-06 XXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXIII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii. W następną niedzielę ofiary będą przeznaczona na budowę Domu Parafialnego.

3. 13 września podczas mszy św. o godz. 10:30 uroczyście rozpoczniemy Rok Szkolny. Poświęcenie tornistrów uczniów klas I.

4. 13 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie ziarna. Będziemy obchodzić uroczystość NARODZENIA NMB.

5. 22 września br. /wtorek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

6. Przez cały miesiąc wrzesień będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy III/ i Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/. Kandydaci do bierzmowania to uczniowie, którzy ukończyli 8 klasę szkoły podstawowej. Zgłoszenia można zostawić w zakrystii w kościele lub oddać p. katechetce w szkole.

7. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

8. Zapraszam do wspólnej ADORACJI Najświętszego Sakramentu w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

9. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

10. Serdecznie dziękuję za kwiaty przy ołtarzu.

11. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.