19 Kwietnia 2024 12:14:57

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2020-09-27 XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2020-09-27 XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXVI NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii. W III niedziele miesiąca września zna cele budowlane zebraliśmy 1840 PLN. Serdeczne Bóg zapłać.

3. 1 października br. rozpoczynamy miesiąc modlitw różańcowych. W każdy dzień powszedni różaniec o godz. 17:30, w środę zapraszam dzieci. W niedzielę o godz. 11:30. Zapraszam

4. 2 października br. I PIĄTEK MIESIĄCA

1 październik - (czwartek)
Od godz. 15:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
2 październik - (piątek)
Od godz. 17:00
Od godz. 17:30
Różaniec
O godz. 18:00
Msza św.

5. 4 października ODPUST PARAFIALNY ku czci św. Faustyny, Uroczysta Msza św. o godz. 11:30. Mszę św. i kazanie odprawi ks. Infułat marek Smogorzewski. Serdecznie zapraszam

6. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
7. Zapraszam do wspólnej ADORACJI i osobistej modlitwy w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

8. Przez cały miesiąc wrzesień będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW., Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych i kandydatów do bierzmowania. Zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej parafii i przekazać. katechetce lub zostawić w zakrystii w kościele.

9. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: Nikt nie zastąpi Ciebie Apostoła Miłosierdzia święty Janie Pawle II. Wystawa ukazuje również kard Stefana Wyszyńskiego. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonali: p. Krzysztof Czerwiński, Mariusz Misiak, panie Beata Kapowicka i Anna Jankowska.

10. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

11. Wszystkie dobrowolne ofiary, które przekażecie Państwa za udzielone posługi /chrzest, ślub, pogrzeb/ w naszej parafii będą przeznaczone na dokończenie budowy domu parafialnego. Przypomnę jeszcze raz ofiary są dobrowolne.

12. Zapraszam do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

13. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

14. Mieszkańcy Starego Boryszewa 4 października br. po każdej mszy św. będą zbierać na chorego Antosia, a 10 października br. organizują Festyn. Więcej informacji na plakatach.

15. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.