28 Marca 2024 23:41:23

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2020-10-04 XXVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2020-10-04 XXVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXVII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Miesiąc październik. MODLITWA RÓŻAŃCOWA przez cały miesiąc w dzień powszedni o godz. 17:30, szczególnie w środę zapraszam dzieci. W niedziele po mszy św. o godz. 11:30.

4. 4 października podczas mszy św. 11:30 obchodzimy UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE NASZEJ PATRONKI ŚW. FAUSTYNY. Dziękuję za udział wszystkim parafianom, asyście parafialnej, chórowi, Służbie Liturgicznej.

5. Serdecznie dziękuję KOŁU ŻYWEGO RÓŻAŃCA za przygotowanie i przeprowadzenie modlitw w ramach Światowego Dnia Miłosierdzia – modlitwy przy figurce Matki Bożej w Rogozinie, a także za przewodniczenie modlitwie Koronką do Miłosierdzia Bożego w okresie wakacyjnym.

6. Zapraszam do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

7. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

8. Zapraszam do wspólnej ADORACJI i osobistej modlitwy w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

9. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: Nikt nie zastąpi Ciebie Apostoła Miłosierdzia święty Janie Pawle II. Wystawa ukazuje również kard Stefana Wyszyńskiego. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonali: p. Krzysztof Czerwiński, Mariusz Misiak, panie Beata Kapowicka i Anna Jankowska.

10. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

11. Wszystkie dobrowolne ofiary, które przekażecie Państwa za udzielone posługi /chrzest, ślub, pogrzeb/ w naszej parafii będą przeznaczone na dokończenie budowy domu parafialnego. Przypomnę jeszcze raz ofiary są dobrowolne.

12. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

13. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.