29 Marca 2024 02:01:02

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2020-10-18 XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2020-10-18 XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXIX NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Miesiąc październik. MODLITWA RÓŻAŃCOWA przez cały miesiąc w dzień powszedni o godz. 17:30, szczególnie w środę zapraszam dzieci. W niedziele po mszy św. o godz. 11:30.

4. 22 października br. /czwartek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

5. Serdecznie dziękuję KOŁU ŻYWEGO RÓŻAŃCA za przygotowanie i przeprowadzenie modlitw w ramach Światowego Dnia Miłosierdzia – modlitwy przy figurce Matki Bożej w Rogozinie, a także za przewodniczenie modlitwie Koronką do Miłosierdzia Bożego w okresie wakacyjnym.

6. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i możliwość osobistej adoracji.

7. Zapraszam do chłopców do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

8. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: Nikt nie zastąpi Ciebie Apostoła Miłosierdzia święty Janie Pawle II. Wystawa ukazuje również kard Stefana Wyszyńskiego. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonali: p. Krzysztof Czerwiński, Mariusz Misiak, panie Beata Kapowicka i Anna Jankowska.

9. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

10. Wszystkie dobrowolne ofiary, które przekażecie Państwa za udzielone posługi /chrzest, ślub, pogrzeb/ w naszej parafii będą przeznaczone na dokończenie budowy domu parafialnego. Przypomnę jeszcze raz ofiary są dobrowolne.

11. Przypominam o modlitwie za naszych zmarłych – WYPOMINKI. Proszę na kartkach nie wpisywać intencji mszy św.

12. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje za tak aktywne włączenie się w tę akcję.

13. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.