19 Kwietnia 2024 20:27:43

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2020-12-27 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY
2020-12-27 UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY
1. Przeżywamy UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY

3. Dziękuję wszystkim, którzy trudzili się przy dekoracji naszej świątyni, ofiarowali choinki i budowali szopkę.

4. Od 28 grudnia br. /PONIEDZIAŁEK/ o 17:30 w kościele modlitwa różańcowa w intencji ustania pandemii. Dziękuję Kołu Żywego Różańca za inicjatywę.

5. 31 grudnia br. /czwartek/ zapraszam na godz. 18:00 na wieczorne nabożeństwo dziękczynno – błagalne na zakończenie roku kalendarzowego.

6. Ze względu na kwarantannę narodową, po uwzględnieniu uwag niektórych członków rad parafialnych, a także pragnąc uszanować polską długoletnią tradycję wizyty duszpasterskiej w Państwa domach przekładam kolędę w okolice Świąt Wielkanocnych. Ufam, że już uporządkuje się sytuacja z koronawirusem pozwalając na tradycyjne spotkania kolędowe.

7. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i aby te święta Bożego Narodzenia były czasem dotykania Boga, który jest obok nas, mieszka z nami, jest drugim człowiekiem…..