29 Marca 2024 13:04:24

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-01-31 IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-01-31 IV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. Przeżywamy IV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

4. 5 lutego – I PIĄTEK MIESIĄCA

4 luty - (czwartek)
Od godz. 15:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
5 luty - (piątek)
Od godz. 17:00
Od godz. 17:00
Nabożeństwo do Krwi Chrystusa
O godz. 18:00
Msza św.

5. Przez cały miesiąc o godz. 17:30 w kościele modlitwa różańcowa w intencji ustania pandemii prowadzone przez Koło Żywego Różańca

6. W każdy piątek nabożeństwo do Krwi Chrystusa o godz. 17:00 prowadzone przez siostry.

7. W każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam

8. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii ponad 4960 PLN. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

10. Pragnę podziękować wszystkim, którzy przygotowywali dekorację na Boże Narodzenie. Ofiarowali choinki, ustawiali te choinki i stroili je. A potem rozebrali i porąbali drzewce. Dziękuję za przygotowanie szopki.

11. Zapraszam na wystawę pt. Biblia księgą życia. Wystawę przygotował pan Mariusz Mis – serdecznie dziękuję.

12. Przy plebani wykonano drogę dojazdową. Serdecznie dziękuję za pomoc panom: Jackowi Działakowskiemu, Grzegorzowi Lewandowskiemu i Januszowi Balskiemu.

13. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i dużo Nadzie na cały nadchodzący tydzień.