18 Stycznia 2022 08:45:34

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-03-14 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2021-03-14 IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Przeżywamy IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU.

3. W okresie Wielkiego Postu w każdy piątek o godz. 17:30 DROGA KRZYŻOWA, a w niedzielę przed mszą św. o godz. 11:15 GORZKIE ŻALE. Zapraszam.

4. 20 marca br. DZIEŃ SPOWIEDZI
- 20 marca /sobota/ – godz. 10:00, 16:00 i 18:00 msza św. i podczas każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu
- 21 marca /niedziela/ – godz. 9:30, 10:30 i 11:30 msza św.

22 marca br. /poniedziałek/ o godz. 18:00 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.
Spowiedź – 30 min. przed każdym nabożeństwem.

5. 21 marca br. zapraszam na godz. 10:30 na mszę św. rodziców i dzieci z klasy III. Po nabożeństwie krótkie spotkanie

6. 21 marca br. na godz. 11:30 zapraszam kandydatów do bierzmowania . Po nabożeństwie krótkie spotkanie.

7. 28 marca br. na godz. 10:30 zapraszam rodziców i dzieci z klas IV. Po nabożeństwie krótkie spotkanie

8. Przez cały miesiąc o godz. 17:30 w kościele modlitwa różańcowa w intencji usta-nia pandemii prowadzone przez Koło Żywego Różańca

9. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii w kwocie 4915,90 PLN. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informa-cji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

10. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

11. Serdecznie zachęcam do wsparcia akcji organizowanej corocznie przez CARI-TAS – BARANEK WIELKANOCNY. Cena jednego 5 PLN. Zebrane pieniądze są przeznaczone na letnia akcję wypoczynkową dla dzieci organizowaną przez Ca-ritas.

12. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i dużo siły do walki o dobro przez cały nadchodzący tydzień.