29 Marca 2024 07:57:47

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-05-30 UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ
2021-05-30 UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ
1. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚWIĘTEJ

3. W czerwcu NABOŻEŃSTWA DO SERCA PANA JEZUSA. W dzień powszedni po mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po mszy o godz. 11:30.

4. 3 czerwca br. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA inaczej Boże Ciało. Główna Uroczystość o godz. 11:30. Procesja odbędzie się wokół świątyni. W tym roku poszczególne wioski nie przygotowują ołtarzy i dekoracji. Proszę tylko sołtysów o przygotowanie bukietów kwiatów, które postawimy na przygotowanych ołtarzach przy świątyni, bez dekoracji. Wokoło kościoła ustawimy cztery ołtarze.

5. 4 czerwca – I PIĄTEK MIESIĄCA

4 czerwca - (piątek)
Od godz. 15:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00
Od godz. 17:00
Nabożeństwo do Krwi Chrystusa i adoracja
O godz. 18:00
Msza św.

6. 12 czerwca br. organizujemy wyjazd dla dzieci I i II komunii św. na RODZINNY PIKNIK do Ośrodka Rekreacyjnego w Popowie. W programie Msza św., a później wspólne gry i zabawy. Powrót ok. godz. 18:00. Koszt 90 PLN. Zapraszamy, zapisy u p. katechetki.

7. 22 czerwca br. /wtorek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, po wieczornej mszy św. Zapraszam 8. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i możliwość osobistej modlitwy.

9. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

10. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych ws. odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

11. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu.

12. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.