29 Marca 2024 00:30:45

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-06-13 XI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-06-13 XI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XI NIEDZIELĘ OKRWSU ZWYKŁEGO.

3. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

4. W czerwcu NABOŻEŃSTWO DO SERCA JEZUSA W dzień powszedni po mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po mszy o godz. 11:30. Zapraszam

5. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i zapraszam do osobistej adoracji.

6. 22 czerwca br. /wtorek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, po wieczornej mszy św. Zapraszam

7. 25 czerwca br. o godz. 18:00 msza św. w intencji zakończenia roku szkolnego. Zapraszam

8. 27 czerwca msza św. o godz. 11:30 w intencji jubilatów 50 i 25-lecia. Serdecznie zapraszam jubilatów na wspólną modlitwę.

9. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych ws. odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

10. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu.

11. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki. Przy wyjściu ze świątyni możemy do kosza przekazać nakrętki.

12. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.