29 Marca 2024 01:37:23

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-07-11 XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-07-11 XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO. 2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii. 3. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. 4. 22 lipca br. /czwartek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam 5. 25 lipca br. po każdej mszy św. modlitwa w intencji kierowców i szczęśliwej drogi, a także poświęcenie naszych pojazdów z okazji św. Krzysztofa. 6. Zapraszam do udziału w XXXX PIESZEJ PIELGRZYMCE Z PŁOCKA NA JASNĄ GÓRĘ w dniach 6 – 15 sierpnia. Zapisy w kancelarii, więcej informacji w gablocie. 7. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i zapraszam do osobistej adoracji. 8. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych ws. odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk. 9. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu. 10. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki. Przy wyjściu ze świątyni możemy do kosza przekazać nakrętki. 11. Jest nowy numer gazetki parafialnej SPOTKANIA. 12. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.