29 Marca 2024 10:41:56

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-07-25 XVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-07-25 XVII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XVII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

2. 25 lipca br. /niedziela/ po każdej mszy św. modlitwa w intencji kierowców i szczęśliwej drogi, a także poświęcenie naszych pojazdów z okazji św. Krzysztofa.

3. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

4. Zapraszam do udziału w XXXX PIESZEJ PIELGRZYMCE Z PŁOCKA NA JASNĄ GÓRĘ w dniach 6 – 15 sierpnia. Można także duchowo uczestniczyć w pielgrzymce. Pielgrzymka w formie sztafety. Zapisy w kancelarii, więcej informacji w gablocie.

5. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

6. Zachęcam i zapraszam osoby do śpiewania w chóru. Proszę o kontakt z p. Mariuszem – organistą.

7. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii.

8. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych ws. odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

9. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu.

10. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki.

11. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.