28 Marca 2024 21:19:38

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-08-29 XXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-08-29 XXII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. 1 września /środa/ msza św. o godz. 8:00 w intencji Nowego Roku Szkolnego. Zapraszam.

4. 3 września – I PIĄTEK MIESIĄCA

2 wrzesień - (czwartek)
Od godz. 15:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
3 wrzesień - (piątek)
Od godz. 17:00
Od godz. 17:30
Nabożeństwo do Krwi Chrystusa
O godz. 18:00
Msza św.

5. 5 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 będziemy dobremu Bogu dziękować za tegoroczne plony ziemi. DOŻYNKI. W tym roku gospodarzem dożynek jest Stare Boryszewo.

6. 12 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie ziarna. Będziemy obchodzić uroczystość NARODZENIA NMB.

7. Do 30 września będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy III/ i Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/.

8. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie 19 września br. na mszę św. o godz. 11:30. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne. Proszę przygotować indeksy, uzupełnić brakujące części. Obecność obowiązkowa.

9. Zapraszam do wspólnej i prywatnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament.

10. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

11. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

12. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu.

13. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek dla swojej statutowej działalności. Serdecznie dziękuje.

14. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.