30 Listopada 2021 23:20:05

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-09-05 XXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-09-05 XXIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXIII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii. W następną niedzielę ofiary będą przeznaczona na budowę Domu Parafialnego.

3. 5 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 będziemy dobremu Bogu dziękować za tegoroczne plony ziemi. DOŻYNKI. W tym roku gospodarzem dożynek jest Brochocinek.

4. 12 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie ziarna. Będziemy obchodzić uroczystość NARODZENIA NMB.

5. Do 30 września będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy III/ i Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/.

6. Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie 19 września br. na mszę św. o godz. 11:30. Po Eucharystii spotkanie organizacyjne. Proszę przygotować indeksy, uzupełnić brakujące części. Obecność obowiązkowa.

7. 22 września br. /środa/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

8. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

9. Zapraszam do wspólnej ADORACJI Najświętszego Sakramentu w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

10. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

11. Zapraszam na wystawę nt. Błogosławionych kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Dziękuję panu Mariuszowi M. i pani prof. Stanisławie Kocięda za przygotowanie.

12. Serdecznie dziękuję za kwiaty przy ołtarzu. Paniom Sztuczce, Matusiak i Olkuskiej – kwiaty przy ołtarzu, a paniom z KZR przy Matce Bożej. Dziękuję również paniom za troskę i kwiaty przy figurce Matki Bożej Skępskiej przy ul. Mazowieckiej.

13. Pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy w różnej formie wspierają prace wykończeniowe przy Domu Parafialnym.
- Państwu Wilkanowskim, Sulkowskim i Nowickim za sfinansowanie ogrodzenia.
- Państwu Dąbrowskim, Czerwińskim, Frączkowskim, Wąsowskim i pani Zalewskiej za ułożenie i sfinansowanie chodnika przed obiektem,
- Panu Dąbrowskiemu za sfinansowanie ogrodzenia i nadzór na pracami przy ogrodzeniu i układaniu chodnika.
- Panu Robertowie Gralewskiemu i rodzinie za prace stolarskie i konserwatorskie przy meblach,
- Firmie pana Jacka Dziełakowskiego za materiał przy układaniu chodnika,
- Firmie pana Lewandowskiego za ziemię i wsparcie personalnie przy pracach,
- Firmie INFO-CAM za sfinansowanie monitoringu i wsparcie prac wykończeniowych,
- Panu Balskiemu za koordynowanie różnych prac.
- Państwu Kwasiborskim za wsparcie i pomoc przy pracach wykończeniowych,
- Brochocinek, Nowa część naszej parafii: panowie Kamińscy i Olkuscy wraz z dziećmi - Bartkiem i Aleksander Kapowicki przy przeprowadzce, Pan Olkuski za pomalowanie startego mieszkania.
- Grupie ministrantów za przeprowadzkę.
- Paniom B. Wolińskiej, Olkuskiej. Sztuczce, Matusiak i E. Rudowskiej przy pracach porządkowych i wykończeniowych /dekoracyjnych/.
- Firmie państwa Beaty i Rafała Wojciechowskich i za wspieranie, a pani Beacie za koordynację prac wykończeniowych.

14. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.