28 Marca 2024 14:05:40

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-09-12 XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-09-12 XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXIV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. 12 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie ziarna. Będziemy obchodzić uroczystość NARODZENIA NMB.

4. Przez cały miesiąc wrzesień będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy II/ i Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/.

5. 19 września br. specjalna msza św. dla kandydatów do bierzmowania i potem spotkanie organizacyjne. Serdecznie zapraszam.

6. 22 września br. /środa/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

7. 26 września br. o godz. 10:30 specjalna msza św. dla dzieci komunijnych. Serdecznie zapraszam.

8. 3 października br. na mszy św. o godz. 11:30 odbędzie się poświęcenie Domu parafialnego. Serdecznie zapraszam

9. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

10. Zapraszam do wspólnej ADORACJI i osobistej komunii św. w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

11. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

12. Serdecznie pragnę podziękować mieszkańcom wsi Brochocinka, panu Sołtysowi wraz z Radą Sołecką i innym osobom za tak pięknie zorganizowane dożynki.

13. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje za pomoc.

14. Serdecznie dziękuję za kwiaty przy ołtarzu.

15. Zapraszam na wystawę nt. Błogosławionych kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej. Dziękuję panu Mariuszowi M. i pani prof. Stanisławie Kocięda za przygotowanie.

16. Serdecznie dziękuję za kwiaty przy ołtarzu. Paniom Sztuczce, Matusiak i Olkuskiej – kwiaty przy ołtarzu, a paniom z KZR przy Matce Bożej. Dziękuję również paniom za troskę i kwiaty przy figurce Matki Bożej Skępskiej przy ul. Mazowieckiej.

17. Pragną serdecznie podziękować wszystkim, którzy w różnej formie wspierają prace wykończeniowe przy Domu Parafialnym.
- Państwu Wilkanowskim, Sulkowskim i Nowickim za sfinansowanie ogrodzenia.
- Państwu Dąbrowskim, Czerwińskim, Frączkowskim, Wąsowskim i pani Zalewskiej za ułożenie i sfinansowanie chodnika przed obiektem,
- Panu Dąbrowskiemu za sfinansowanie ogrodzenia i nadzór na pracami przy ogrodzeniu i układaniu chodnika.
- Panu Robertowie Gralewskiemu i rodzinie za prace stolarskie i konserwatorskie przy meblach,
- Firmie pana Jacka Dziełakowskiego za materiał przy układaniu chodnika,
- Firmie pana Lewandowskiego za ziemię i wsparcie personalnie przy pracach,
- Firmie INFO-CAM za sfinansowanie monitoringu i wsparcie prac wykończeniowych,
- Państwu Kwasiborskim za wsparcie i pomoc przy pracach wykończeniowych,
- Brochocinek, Nowa część naszej parafii: panowie Kamińscy i Olkuscy wraz z dziećmi i Aleksander Kapowicki przy przeprowadzce, Pan Olkuski za pomalowanie startego mieszkania.
- Panu Popławskiemu za instalację Internetu, telefonu
- Panu Balskiemu za koordynowanie różnych prac.

18. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.