30 Listopada 2021 23:46:56

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-09-19 XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-09-19 XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. 22 września br. NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

4. 26 września po mszy św. o godz. 10:30 odbędzie spotkanie dla dzieci i rodziców dzieci komunijnych.

5. 1 października br. rozpoczynamy miesiąc modlitw różańcowych. W każdy dzień powszedni różaniec o godz. 17:30, w środę zapraszam dzieci. W niedzielę o godz. 11:30. Zapraszam

6. 3 października ODPUST PARAFIALNY ku czci św. Faustyny, Uroczysta Msza św. o godz. 11:30. Mszę św. i kazanie odprawi ks. biskup Piotr Libera. poświęcenie Domu Parafialnego. Serdecznie zapraszam

7. Przez cały miesiąc wrzesień będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW., Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych. Zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej parafii i przekazać. katechetce lub zostawić w zakrystii w kościele.

8. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

9. Zapraszam do wspólnej ADORACJI i osobistej modlitwy w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00.

10. Zapraszam do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

11. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: Błogosławieni Róża Czacka i kard. Stefan Wyszyński. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonali: p. Mariusz Misiak.

12. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

13. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

14. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.