30 Listopada 2021 23:25:46

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-10-07 XXVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-10-07 XXVIII NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXVIII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Miesiąc październik. MODLITWA RÓŻAŃCOWA przez cały miesiąc w dzień powszedni o godz. 17:30, szczególnie w środę zapraszam dzieci, a w niedziele po mszy św. o godz. 11:30.

4. Kandydatów do bierzmowania zapraszam 12 października br. na spotkanie po mszy św. (ok. godz. 18:30). Obecność obowiązkowa.

5. 22 października 2021 r. NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

6. Zapraszam do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

7. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim za przygotowanie uroczystości poświęcenia Domu Parafialnego:
- wszystkim parafianom za tak liczny udział w liturgii,
- radom parafialnym: gospodarczej i duszpasterskiej,
- służbie liturgicznej ołtarza, chórowi, lektorom, pani katechetce,
- osobom, które przygotowywały świątynie, dekorację kwiatową,
- sołtysom i wszystkim radom sołeckim,
- osobom za pomysł posadzenie drzewa platan. Dziękuję za zbiórkę środków na zakup drzewa, osobom, które zorganizowały kamień i go umiejscowiły w pobliżu kamienia pamięci, przygotowały płytkę za napisem i umiejscowiły ją na kamieniu. Drzewo platan znajduje się w pobliżu kamienia pamięci,
- panu Michałowi Paradowski-Płaszczak – za wykonanie podłogi.

8. Jeszcze pragnę podziękować panu Januszowi Krawczykowi za pomoc w budowie Domu Parafialnego.

9. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: Nowi błogosławieni Kardynał Stefan Wyszyński Matka Róża Czacka. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonał: p. Mariusz Misiak.

10. Zapraszam do zwiedzenia wystawy: Historia budowy Domu parafialnego. Zdjęcia wykonał pan Krzysztof Zalewski, a wystawę przygotowali: pan Jan Kwasiborski, Mariusz Misiak.

11. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

12. Przypominam o modlitwie za naszych zmarłych – WYPOMINKI. Proszę na kartkach nie wpisywać intencji mszy św.

13. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.