30 Listopada 2021 23:39:18

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-10-17 XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-10-17 XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXIX NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Miesiąc październik. MODLITWA RÓŻAŃCOWA przez cały miesiąc w dzień powszedni o godz. 17:30, szczególnie w środę zapraszam dzieci. W niedziele po mszy św. o godz. 11:30.

4. 22 października br. /piątek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

5. 28 października br. o godz. 17:00 /czwartek/ sakrament bierzmowania, którego udzieli Jego Ekscelencja ksiądz biskup Mirosław Milewski. Zapraszam

6. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i możliwość osobistej adoracji.

7. Zapraszam do chłopców do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

8. Spotkania kandydatów do bierzmowania według ustalonego harmonogramu z panią katechetką.

9. Przypominam o modlitwie za naszych zmarłych – WYPOMINKI. Proszę na kartkach nie wpisywać intencji mszy św.

10. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: Nowi błogosławieni Kardynał Stefan Wyszyński Matka Róża Czacka. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonał: p. Mariusz Misiak.

11. Zapraszam do zwiedzenia wystawy: Historia budowy Domu parafialnego. Zdjęcia wykonał Krzysztof Zalewski, a wystawę przygotowali: pan Jan Kwasiborski, Mariusz Misiak.

12. Bardzo proszę osoby przebywające w świątyni o uwzględnianie zarządzania władz państwowych i kościelnych w sprawie odpowiedniej odległość pomiędzy wiernymi, używanie masek ochronnych na twarzy i dezynfekcji rąk.

13. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje za tak aktywne włączenie się w tę akcję.

14. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.