25 Kwietnia 2024 02:39:58

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-11-21 XXXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2021-11-21 XXXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXXIV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO. ZAKOŃCZENIE ROKU LITURGICZNEGO

3. 14 listopada 2020 r. zmarł ks. Prof. Hieronim Chamski. Przez wiele lat posługiwał w naszej parafii. W poprzednią niedzielę odbyła się w naszym kościele msza św. w intencji śp. ks. profesora. Dziękuję za przygotowanie wystawy poświęconej Zmarłemu. Wystawę przygotował – p. Mariusz Miś, zdjęcia – p. Krzysztof Zalewski, wywołała zdjęcia – p. Anna Strzelczak. Serdecznie dziękuję.

4. 22 listopada /poniedziałek/ br. NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

5. 28 listopada br. o godz. 11:30 program poświęcony błogosławionemu ks. ks. Jana Machy.

6. 12 grudnia podczas mszy św. o godz. 11:30 wystąpi chór PUERI CANTORES NA. Po mszy św. uroczysty koncert. Serdecznie zapraszam

7. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i możliwość osobistej adoracji.

8. Przez cały miesiąc listopad br. w naszej świątyni KŻR będzie prowadziło modlitwę różańcową w intencji ustania pandemii o godz. 17:30. Serdecznie zapraszam.

9. Zapraszam do chłopców do SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA czyli ministrantów.

10. Przypominam o modlitwie za naszych zmarłych – WYPOMINKI. Od I niedzieli Adwentu, 28 listopada br., będziemy modlić się w intencji osób polecanych przez Państwo, nowe wypominki.

11. W następną niedzielę rozpoczynamy nowy rok liturgiczny Adwent. Podczas każdej mszy św. poświęcenie parafialnych opłatków.

12. Dziękuję za kwiaty przy ołtarzu.

13. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje

14. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobroczyńcom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny i jubileusze, życzymy obfitości łask Bożych i wsparcia od Naszej Patronki wraz z zapewnieniem o naszej modlitwie. Dziękujemy za ofiary na prace prowadzone w plebani.