19 Kwietnia 2024 12:09:48

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-11-28 I NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
2021-11-28 I NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
1. PRZEŻYWAMY I NIEDZIELĘ OKRESU ADWENTU.

3. 28 listopada br. o godz. 11:30 program poświęcony błogosławionemu ks. ks. Jana Machy

4. 3 grudnia I PIĄTEK MIESIĄCA

3 grudnia - (piątek)
Od godz. 15:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00
Nabożeństwo do Krwi Chrystusa
Od godz. 17:00
O godz. 18:00
Msza św.

5. 22 grudnia /środa/ br. NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

6. Okres Adwentu to czas oczekiwania na Boże Narodzenie, ale także nasze oczekiwanie na ostateczne spotkanie z Bogiem. W tym okresie szczególnie zapraszam w każdy poniedziałek na MSZE ŚW. RORATNIE o godz. 18:00, REKOLEKCJE ADWENTOWE zostaną zastąpione DNIEM SPOWIEDZI w dniu 11 i 12 grudnia. Szczegółowy plan podam później.

7. W kościele można nabyć poświęcony parafialny OPŁATEK na stół wigilijny. Dobrowolne ofiary są przeznaczona na Domu Parafialnego – oddanie długu. Serdeczne Bóg zapłać. 8. ŚWIECE CARITAS: małe po 5 PLN, a duże po 12 PLN. Zebrane środku pozwolą w lecie zorganizować obozy letnie do podopiecznych Caritas. Bóg zapłać.

9. Dziękuje państwu Przedpełskim Marcie i Tomaszowi za przygotowanie wieńca adwentowego. Bóg zapłać

10. Dziękuję za przygotowanie wystawy poświęconej zmarłemu ks. profesorowi Hieronimowi Chamskiemu. Wystawę przygotował – p. Mariusz Misiak, zdjęcia – p. Krzysztof Zalewski, wywołała zdjęcia – p. Anna Strzelczak. Serdecznie dziękuję.

11. Serdecznie dziękuję za przygotowanie wystawy na temat: Nowy błogosławiony ks. Jan Macha. Wystawę opracowała pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda, a wykonał: p. Mariusz Misiak.

12. Serdecznie dziękuje za przygotowanie programu słowno-muzycznego poświęcony błogosławionemu ks. Janowi Masze. Recytatorzy panie: Elżbieta Kowalska, Beata Wojciechowska, Beata Nowak i s. Klara. Muzyczna oprawa – chór parafialny Eklesia i oprawa techniczna Adam Żabowski. Opracowała program pani profesor Stanisława Pietrzak-Kocięda. Dekoracją p. Beata Wojciechowska.

13. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje.

14. Informacje dotyczące wizyty duszpasterskiej podam w późniejszym terminie.

15. Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobroczyńcom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny i jubileusze, życzymy obfitości łask Bożych z zapewnieniem o naszej modlitwie. Na cały tydzień życzymy radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań.