20 Kwietnia 2024 17:04:25

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2021-12-12 III NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
2021-12-12 III NIEDZIELA OKRESU ADWENTU
1. PRZEŻYWAMY III NIEDZIELĘ OKRESU ADWENTU.

3. 12 grudnia br. podczas mszy św. o 11:30 odbędzie się poświęcenie i rozdanie MEDALIKÓW DO I KOMUNII ŚW. – medalików Matki Bożej. zapraszam

4. 12 grudnia br. podczas mszy św. o godz. 11:30 wystąpi chór Pueri et Puellae Cantores Plocenses. Chór z katedry Płocka. Po mszy św. koncert kolęd. Serdecznie zapraszam.

5. 14 grudnia br. /wtorek/ zapraszam wszystkich chętnych do dekoracji choinek w kościele.

6. 21 grudnia br. o godz. 15:00 wizyta u chorych.

7. 22 grudnia br. /środa/ po wieczornej mszy św. o godz. 18:00 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. 22 dnia każdego miesiąca będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. 22 lutego 1931 roku w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu w Płocku, 26-letnia siostra Faustyna miała pierwsze i najważniejsze objawienie Jezusa. Zapraszam na wspólną modlitwę.

8. 24 grudnia br. WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA, msze św. o 22:00 dla seniorów i tradycyjna o godz. 24:00 – msza św. - PASTERKA.

9.25 i 26 grudnia UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA BOŻEGO - porządek nabożeństw niedzielny.

10. Przy wyjściu ze świątyni można nabyć POŚWIĘCONY OPŁATEK. Dobrowolne ofiary są przeznaczona na pokrycie zadłużenia, który został uczyniony przy budowie Domu Parafialnego. Dziękuje za dobrowolne ofiary.

11.Caritas zaprasza do nabycia świątecznych świec. Ofiary przeznaczone są dla biednych dzieci. Duża w cenie 12 PLN, a mała – 5 PLN.

12. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Dziękuję

13.Wszystkim naszym Parafianom, Sympatykom i Dobroczyńcom, którzy w tym tygodniu obchodzić będą swoje imieniny, urodziny i jubileusze, życzymy obfitości łask Bożych z zapewnieniem o naszej modlitwie. Na cały tydzień życzymy radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań.