16 Kwietnia 2024 13:25:34

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2022-01-02 Ogłoszenia świąteczno-noworoczne
2022-01-02 Ogłoszenia świąteczno-noworoczne
1. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii.

2. Dziękuję wszystkim, którzy trudzili się przy dekoracji naszej świątyni, budowali szopkę, przystrojenie choinki, budowali szopkę. Wszystkim, którzy włączyli się w Wieczór Kolęd. Dziękuję ofiarodawcom choinek. Wszystkim dziękuję za życzliwość i wsparcie.

3. 6 stycznia 2022 r. Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Królów. Porządek nabożeństw niedzielny.

4. 22 stycznia 2022 r. /sobota/ po wieczornej mszy św. o godz. 18:00 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. 22 dnia każdego miesiąca będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. 22 lutego 1931 roku w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu w Płocku, 26-letnia siostra Faustyna miała pierwsze i najważniejsze objawienie Jezusa. Zapraszam na wspólną modlitwę.

5. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią w tym roku, jak w roku poprzednim, wizyta duszpasterska odbędzie się na innych zasadach. Poszczególne osiedla, ulice będę zapraszał na wspólną modlitwę do świątyni w wcześniej wyznaczony dzień. Po 15 stycznia 2022 r. podam szczegółowy harmonogram spotkań. Jeżeli niektóre rodziny będę życzy sobie inną formę kolędy np. tradycyjną z wizyta w domu, to proszę o kontakt celem ustalenia terminu spotkań.

6. 31 grudnia 2021 r. pękła w zakrystii rura. Przed wieczornym nabożeństwem uporaliśmy się z woda, która wlała się do świątyni. Serdecznie dziękuje za pomoc i szybką reakcję wielu parafian.

7. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i aby te święta Bożego Narodzenia były czasem dotykania Boga, który jest obok nas, mieszka z nami, jest drugim człowiekiem…..