28 Marca 2024 10:01:04

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2022-01-09 Ogłoszenia świąteczno-noworoczne
2022-01-09 Ogłoszenia świąteczno-noworoczne
1. Przeżywamy UROCZYSTOŚĆ CHRZTU PAŃSKIEGO.

3. 22 stycznia 2022 r. /sobota/ po wieczornej mszy św. o godz. 18:00 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. 22 dnia każdego miesiąca będzie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. 22 lutego 1931 roku w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu w Płocku, 26-letnia siostra Faustyna miała pierwsze i najważniejsze objawienie Jezusa Miłosiernego. Zapraszam na wspólną modlitwę.

4. W każdy piątek nabożeństwo do Krwi Chrystusa o godz. 17:00

5. W każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

6. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę.

7. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i aby okres Bożego Narodzenia były czasem dotykania Boga, który jest obok nas, mieszka z nami, jest w drugim człowiekiem.