28 Marca 2024 21:07:03

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2022-09-11 XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2022-09-11 XXIV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXIV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Do 30 września będę przyjmował zgłoszenia dzieci do I KOMUNII ŚW. /uczniowie klasy III/, Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych /uczniowie IV klasy/ i kandydatów do bierzmowania /absolwentów szkół podstawowych/. W tym roku korzystamy ze strony internetowej parafii, na której znajdują się odpowiednie formularze. Proszę te formularze wypełnić i to oznacza zgłoszenie do Uroczystości komunijnych lub do sakramentu bierzmowania.

4. Kandydatów do bierzmowania zapraszana Spotkanie 18 września po mszy św. o godz. 11:30. Odbiór indeksów i omówienie spraw organizacyjnych. Zapraszam również rodziców na spotkanie.

5. 18 września br. podczas mszy św. o godz. 11:30 program słowno-muzyczny poświęcony II wojnie światowej i świętej Edyty Stein. Zapraszam.

6. 22 września br. /czwartek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

7. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

8. Zapraszam w każdy piątek do wspólnej ADORACJI i do Nabożeństwa do Krwi Chrystusa w godzinach 17:00 – 18:00.

9. Serdecznie pragnę podziękować mieszkańcom wsi Rogozino, pani Sołtys, Radzie Sołeckiej, Państwu Starostom Dożynek i innym osobom za tak pięknie zorganizowane dożynki.

10. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje za pomoc.

11. Serdecznie dziękuję za kwiaty przy ołtarzu.

12. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.