13 Czerwca 2024 02:49:07

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2023-05-21 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTAPIENIA PAŃSKIEGO
2023-05-21 UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTAPIENIA PAŃSKIEGO
1. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTAPIENIA PAŃSKIEGO.

3. W maju NABOŻEŃSTWA DO MATKI BOŻEJ. W dzień powszedni po wieczornej mszy św., a w niedzielę po mszy o godz. 11:30. Zapraszam

4. 22 maja br. /poniedziałek/ o godz. 18:00 NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

5. 28 maja podczas mszy św. o godz. 11:30 można będzie wysłuchać programu słowno–muzycznego poświęconego Św. Joanna Beretta–Molla. Program przygotowali parafianie pod kierunkiem pani prof. Stanisławy Pietrzak-Kocięda i pana organisty – Mariusza Misiak.

6. 8 czerwca br. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTU-SA inaczej Boże Ciało. Główna Uroczystość o godz. 11:30. Procesja odbędzie się ulicami Rogozina: Słoneczną, Wiosenną, Strażacką i Mazowiecka. Jeżeli można prosić Państwa, szczególnie sołtysów, o zorganizowanie i ubranie ołtarzy, jak w poprzednich latach. Serdecznie dziękuję..

7. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

8. W każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Krwi Chrystusa. Zapraszam

9. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.