13 Czerwca 2024 03:08:08

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2023-05-28 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
2023-05-28 UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO
1. PRZEŻYWAMY UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

3. Od 1 czerwca NABOŻEŃSTWA DO SERCA PANA JEZUSA. W dzień powszedni po mszy św. o godz. 18:00, a w niedzielę po mszy o godz. 11:30.

4. 4 czerwca br. /niedziela/ po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka dla płockiego Hospicjum s. Ledóchowskiej. Coroczna akcja Pola Nadziei na rzecz Hospicjum. Serdeczne Bóg zapłać.

5. 8 czerwca br. UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA inaczej Boże Ciało. Główna Uroczystość o godz. 11:30. Procesja odbędzie się ulicami Rogozina: Słoneczną, Wiosenną, Strażacką i Mazowiecka. Jeżeli można prosić Państwa, szczególnie sołtysów, o zorganizowanie i ubranie ołtarzy, jak w poprzednich latach. Serdecznie dziękuję.

6. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

7. W każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do Krwi Chrystusa. Zapraszam

8. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu.

9. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.