13 Czerwca 2024 03:53:45

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2023-07-16 XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
2023-07-16 XV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO.
1. PRZEŻYWAMY XV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. 22 lipca br. /sobota/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Zapraszam

4. 23 lipca br. po każdej mszy św. modlitwa w intencji kierowców i szczęśliwej drogi, a także poświęcenie naszych pojazdów z okazji św. Krzysztofa.

5. Zapraszam do wspólnej ADORACJI w każdy piątek w godzinach 17:00 – 18:00. W tym czasie będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i Nabożeństwo do Krwi Chrystusa.

6. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

7. Zapraszam do udziału w 42 PIESZEJ PIELGRZYMCE Z PŁOCKA NA JASNĄ GÓRĘ w dniach 6 – 15 sierpnia. Zapisy w kancelarii, więcej informacji w gablocie. Zapraszam do pielgrzymowania duchowego. Są zeszyty na każdy dzień Pielgrzymki, w którym są modlitwy i pieśni z pielgrzymki.

8. Dziękuję serdecznie za kwiaty przy ołtarzu.

9. Dziękuję osobom, które zbierają nakrętki. Przy wyjściu ze świątyni możemy do kosza przekazać nakrętki.

10. Po 16 latach pracy jako organista pan Mariusz Misiak zdecydował się opuścić nasza parafię i podjąć pracę w parafii św. Jakuba w Imielnicy. Panie Mariuszu dziękujemy za rzetelną pracę i kierowanie chórem parafialnym. Jako wspólnota parafialna życzymy panu dużo sił, kreatywności i radości Bożej w nowej parafii. Szkoda tylko, że o pana planach poinformował mnie ks. dziekan Ryszard Paradowski w poniedziałek 10 lipca br. Rada Parafialna zaprosiła pana Mariusza na mszę św. o godz. 11:30, aby pożegnać i podziękować za współpracę.

11. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.