25 Maja 2024 21:02:20

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2024-02-25 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
2024-02-25 II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
1. Przeżywamy II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

3. Zapraszam na następujące nabożeństwa w parafii:

Nabożeństwo
     Każdy dzień powszedni
     Koronka do Miłosierdzia Bożego /KZR/
     Różaniec w intencji pokoju i w osobistych intencjach /KZR/
     Nabożeństwo do Krwi Chrystusa /siostry/
     Pierwsza sobota miesiąca
     Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca /KZR/
     13-go dnia każdego miesiąca
     Nabożeństwo Fatimskie od maja do października /KZR/
     22 dnia każdego miesiąca
     Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

4. W okresie WIELKIEGO POSTU:
- w każdy piątek Droga Krzyżowa o godz. 17:30
- w każdą niedzielę Gorzkie Żale o godz. 11:15. Zapraszam

5. Rekolekcje parafialne w dniach 15, 16 i 17 marca br. Szczegółowy plan spotkań podam później. Spotkaniom będzie przewodniczył o. Wacław Oszajca. Serdecznie zapraszam.

6. Serdecznie dziękuję pani Stanisławie Pietrzak-Kocięda za przygotowanie wystawy na temat: „Błogosławionej rodziny Ulmów”. Zapraszam do zwiedzania.

7. Zapraszam także na wykład nt. Żołnierzy Wyklętych działających na terenie powiatu płockiego. Wykład w sali katechetycznej odbędzie się 29 lutego o godz. 18:30. Wykład poprowadzi pan Paweł Felczak, ze Stowarzyszenia Historycznego im. 11 Grupy Operacyjnej NSZ. serdecznie zapraszam.

8. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła.

9. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

10. Od poniedziałku 26 lutego br. msza św. będzie o godz. 18:00. i inne nabożeństwa według normalnego grafiku. Serdecznie zapraszam.

11. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia i dużo Nadzie na cały nadchodzący tydzień.