25 Maja 2024 19:43:15

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2024-03-24 NIEDZIELA PALMOWA
2024-03-24 NIEDZIELA PALMOWA
1. Przeżywamy NIEDZIELĘ PALMOWĄ.

3. Porządek nabożeństw w Wielkim Tygodniu TRIDUUM PASCHALNE

WIELKI CZWARTEK    Godz. 18:00    Nabożeństwo Wieczerzy Pańskiej
WIELKI PIĄTEK    Godz. 17:30    Droga Krzyżowa
   Godz. 18:00    Nabożeństwo Męki Pańskiej, Gorzkie żale
   Kościół otwarty do godz. 20:00
WIELKA SOBOTA     Godz. 18:00    Nabożeństwo Wigilii Paschalnej
   Kościół otwarty do godz. 20:00
WIELKA NIEDZIELA    Godz. 06:00    Rezurekcja
   Godz. 10.30     Msza św.
   Godz. 11.30    Msza św.
PONIEDZIAŁEK    Godz. 09:30    Msza św.
   Godz. 10.30    Msza św.
   Godz. 11.30    Msza św.

5. W Wielką Sobotę BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POKARMÓW W ŚWIĄTYNI. Błogosławieństwo od godz. 13:00 do godz. 18:00. Co godzina.

6. Serdecznie zachęcam do wsparcia akcji organizowanej corocznie przez CARITAS – BARANEK WIELKANOCNY. Cena jednego 8 PLN. Zebrane pieniądze są przeznaczone na letnia akcję wypoczynkową dla dzieci organizowaną przez Caritas.

7. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

8. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

9. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia, przede wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości, dbajmy o siebie w tym trudnym okresie.