25 Maja 2024 21:21:26

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2024-03-31 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
2024-03-31 NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO
1. PRZEŻYWAMY NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO.

2. Serdecznie dziękuję za udzielane przez parafian FINANSOWE WSPARCIE dla naszej parafii, które Państwo w różnej formie przekazujecie. Bóg zapłać.

3. Chciałbym serdecznie podziękować, dzięki którym mogły się wszystkie uroczystości Trydiuum Paschalnego odbyć:
   ⇒ Ks. Kanonikowi Marianowi Matusiakowi,
   ⇒ Służbie Liturgicznej Ołtarza,
   ⇒ Ochotniczej Straży Pożarnej z Rogozina
   ⇒ Panom szafarzom
   ⇒ Grupie Biblijno-Liturgicznej,
   ⇒ Kołu Żywego Różańca,
   ⇒ p. Karolowi wraz z chórem,
   ⇒ osobom, które sprzątały świątynie,
   ⇒ Państwu Babeckim za świąteczne baranki,
   ⇒ osobom, które dekorują kościół i przygotowały grób: Urszula Sztuczka, Mariola Matusiak, Beacie Wolińskiej, Katarzyna i Magdalena Olkuskie, Robertowi Gralewskiemu.

4. Od 02 kwietnia /wtorek/ br. świątynia jest otwarta w dzień powszedni w okresie letni. Zapraszam do prywatnej modlitwy.

5. 5 kwietnia br. pierwszy piątek miesiąca. O 17:30 spowiedź. Zapraszam

6. W dzień powszedni msze św. o godz. 18:00, a w niedzielę o godz. 9:30, 10:30 i 11:30.

7. Kancelaria parafialna w każdy dzień powszedni o godz. 18:00. Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail.

8. Zapraszam na następujące nabożeństwa w parafii:

Nabożeństwo
     Każdy dzień powszedni
     Koronka do Miłosierdzia Bożego /KZR/
     Różaniec w intencji pokoju i w osobistych intencjach /KZR/
     Nabożeństwo do Krwi Chrystusa /siostry/
     Pierwsza sobota miesiąca
     Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca /KZR/
     13-go dnia każdego miesiąca
     Nabożeństwo Fatimskie od maja do października /KZR/
     22 dnia każdego miesiąca
     Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
9. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

10. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

11. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia, przede wszystkim dużo zdrowia, cierpliwości, dbajmy o siebie w tym trudnym okresie.