25 Maja 2024 19:51:05

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2024-04-21 IV NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
2024-04-21 IV NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
1. PRZEŻYWAMY IV NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCY.

3. Zapraszam na następujące nabożeństwa w parafii:

Nabożeństwo
     Każdy dzień powszedni
     Koronka do Miłosierdzia Bożego /KZR/
     Różaniec w intencji pokoju i w osobistych intencjach /KZR/
     Nabożeństwo do Krwi Chrystusa /siostry/
     Pierwsza sobota miesiąca
     Nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca /KZR/
     13-go dnia każdego miesiąca
     Nabożeństwo Fatimskie od maja do października /KZR/
     22 dnia każdego miesiąca
     Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

4. 22 kwietnia br. /poniedziałek/ NABOŻEŃSTWO DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

5. W każdy wtorek o godz. 16:30 próby do I komunii św. a w czwartek o godz. 16:30 próba do Uroczystości Odnowienia Przyrzeczeń do Chrztu.

6. 3 maja Uroczystość Królowej Polski. Porządek nabożeństw niedzielny. Msze św. o godz. 9:30, 10:30 i 11:30. Zapraszam 7. 11 maja /sobota/ uroczystości komunijne o godz. 10:00 – I komunia św., a o godz. 12:00 – Uroczystość Odnowienia Przyrzeczeń do Chrztu.

8. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Parafianom i Przyjaciołom naszej parafii, którzy przekazali 1% ze swojego podatku na rzecz naszej parafii. Bóg zapłać za Państwa dobre serce i troskę. Serdecznie zachęcam Państwa do przekazania tegorocznego podatku na rzecz parafii. Więcej informacji na stronie internetowej i na ulotkach przy wyjściu z kościoła

9. Jak w poprzednim roku zwracam się do naszych Parafian w imieniu Państwa Katarzyny i Michała Olkuskich o przekazanie 1% swojego podatku na leczenie i terapię syna Piotrka. Piotruś od 2013 r. choruje na autyzm. Zebrane środki w dużym stopniu ułatwią zapewnienie synkowi celowej terapii oraz odpowiedniego leczenia.

10. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza do udziału w 18. pielgrzymce do Płocka-Imielnicy, gdzie znajdują się relikwie bł. Joanny Beretty Molli. Rozpocznie się ona 27 kwietnia 2024 r. (sobota), o godz. 15.15, na płockiej Stanisławówce, zakończy się zaś o godz. 18.00 Mszą św. w kościele w Płocku-Imielnicy. Intencje pielgrzymki: ochrona życia, szczególnie nienarodzonych, oraz za rodziców pragnących mieć dzieci.