28 Kwietnia 2024 23:04:58

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2011-12-04 II NIEDZIELA ADWENTU
2011-12-04 II NIEDZIELA ADWENTU
1. PRZEŻYWAMY II NIEDZIELĘ ADWENTU

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (10 grudnia) na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Kwiatowa.

4. Chętnych zapraszam do SCHOLII. Spotkania odbywają się w Szkole Podstawowej im. Czesława Hińca w piątek o godz. 16:00.

5. Podczas Adwentu w każdą środę i piątek zapraszam na wieczorną mszę św. roratnią.

6. 3 grudnia br. przeżywaliśmy uroczyste otwarcie ronda im. „Patriotów Ziemi Rogozińskiej”.

7. 4 grudnia /II niedziela Adwentu/ odwiedził nasze wspólnotę parafialną odwiedzi Mikołaj. Mam nadzieje, że przygotował niespodzianki dla naszych najmniejszych.

8. Rekolekcje adwentowe w dniach 17 i 18 grudnia. Zapraszam do udziału.

9. Po każdej mszy św. można otrzymać poświęcony parafialny opłatek. Dobrowolna ofiara będzie przeznaczona na spłatę organów.

10. Po każdej mszy św. możemy wspierać biedne dzieci zakupując świece. Normalna świeca 5 PLN, a tzw. kula 10 PLN. Zebrane środki finansowe przekazujemy na Caritas Diecezja Płocka.

11. 2 grudnia zmarł Karol Kajkowski. Pogrzeb 5 grudnia o godz. 14:00.

12. Życzę wszystkim gościom i naszym parafianom dobrego, błogosławionego dnia.