06 Maja 2024 17:19:17

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2012-08-12 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
2012-08-12 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
1. PRZEŻYWAMY XIX NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (18 sierpnia) zapraszam mieszkańców Rogozina z ul. Klonowej. Serdecznie dziękuje za pomoc.

4. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

5. 15 sierpnia uroczystość WNIEBOWZIĘCIA MNP. Porządek nabożeństw niedzielny. Zapraszam.

6. 26 sierpnia podczas mszy św. o godz. 11:30 będziemy dobremu Bogu dziękować za tegoroczne plony ziemi. DOŻYNKI. Mam nadzieję, że po liturgii spotkamy się na wspólnym spotkaniu, a po południu na zabawie tanecznej.

7. Stowarzyszenie Portalfm-Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek dla Witolda Wojciechowskiego z Płocka, który urodził się z wadą serca. Przewidziany termin operacji to początek 2013 roku, której koszt wynosi 20150 EURO. Punkty oddawania nakrętek na terenie naszej parafii: kościół, sklep Spożywczy w Rogozinie oraz u Pani Sołtys Boryszewa Starego - Elżbiety Michalskiej.

8. Jest nowy numer gazetki parafialnej SPOTKANIA

9. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.