26 Kwietnia 2024 21:28:42

Artykuły » Porządek nabożeństw » 2012-09-02 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
2012-09-02 XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
1. PRZEŻYWAMY XXII NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (8 września) zapraszam mieszkańców Rogozina z ul. Lipowej. Serdecznie dziękuje za pomoc.

4. 3 września msza św. o godz. 8:00 w intencji nowego Roku szkolnego. Zapraszam

5. 5 września o godz. 18:30 spotkanie – próba w kościele przed otrzymaniem SAKRAMENTU BIERZMOWANIA.

6. 6 września /czwartek/ spotkanie KOŁA LITURGICZNO – BIBLIJNEGO o godz. 19:00. Zapraszam

7. 7 września I PIĄTEK MIESIĄCA
Od godz. 16:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00 Nabożeństwo do Krwi Chrystusa
Od godz. 17:30 Spowiedź
O godz. 18:00 Msza św.

8. 8 września o godz. 8:00 wyjazd pielgrzymki do Skępego. Więcej informacji u p. Kowalskiej.

9. 9 września podczas mszy św. o godz. 11:30 poświęcenie ziarna. Będziemy obchodzić uroczystość NARODZENIA NMB.

10. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

11. 26 sierpnia przeżywaliśmy nabożeństwo dziękczynne, podczas którego dobremu Bogu dziękowaliśmy za tegoroczne plony ziemi. DOŻYNKI. Wyrażam ogromną wdzięczność wszystkim, którzy przygotowywali całą uroczystość, i tu w świątyni, potem na placu podczas wspólnego posiłku i popołudniową zabawę. Dziękuję sołtysom i liderom poszczególnych wiosek, że tak dobrze zorganizowali, podzielili pracę wśród mieszkańców. Słowa szczególnego uznania kieruję do Sióstr i Braci z naszej Ochotniczej Straży Pożarnej.

12. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek dla Witolda Wojciechowskiego z Płocka, który urodził się z wadą serca. Przewidziany termin operacji to początek 2013 roku, której koszt wynosi 38 000 EURO. Punkty oddawania nakrętek na terenie naszej parafii: kościół, sklep Spożywczy w Rogozinie przy ul. Mazowieckiej 66 oraz u Pań Sołtys: w Boryszewie Starym i Stróżewku. Podczas wspólnego świętowania Dożynek członkowie Stowarzyszenia zebrali 830 PLN. Serdecznie dziękuje.

13. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.