26 Kwietnia 2024 14:30:27

Artykuły » Porządek nabożeństw » 2013-04-07 II NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
2013-04-07 II NIEDZIELA OKRESU WIELKANOCY
1. PRZEŻYWAMY II NIEDZIELĘ OKRESU WIELKANOCY.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (13 kwietnia) na godz. 18:30 zapraszam mieszkańców Stróżewka /tzw. III część, od państwa skrzyżowania do Państwa Plewinskich/.

4. 8 kwietnia będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, zapraszam na wieczorną modlitwę.

5. Spotkania dla dzieci komunijnych: I komunia św. 9 i 11 kwietnia o godz. 18:30, a Odnowienie Przyrzeczeń Sakramentu Chrztu 10 kwietnia o godz. 18:30.

6. Jest kolejny numer gazetki parafialnej SPOTKANIA. Dziękuję serdecznie życzliwym oso-bo za pomoc w druku naszego periodyku.

7. Z naszej wspólnoty odeszła do Domu Wiecznego Życia – Karolina Maria Świątek, 18 lat. W ciszy pomódlmy się w jej intencji.

8. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.