20 Maja 2024 16:50:44

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-09-20 XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2009-09-20 XXV NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (20 WRZESIEŃ – 26 WRZESIEŃ)

1. Przeżywamy XXV NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (26 września) na godz. 1900 zapraszam mieszkańców Stróżewka drugą część jak podczas kolędy.
4. Przypominam rodzicom dzieci komunijnych i kandydatom do bierzmowania o wypełnienie kart informacyjnych i do 30 września dostarczenia ich do kancelarii.
5. 20 września podczas mszy św. o godz. 11:30 modliliśmy się w intencji pomordowanych mieszkańców naszej parafii na wschodnich rubieżach w latach 1939 – 1956. Poświęcona zostanie także kopie Matki Boskiej Kozielskiej. Gdyby ktoś z Państwa posiadał pamiątki rodzinne takich osób bardzo proszę o kontakt.
6. 27 września na mszy św. o godz. 9:30 zostaną tornistry uczniów I klasy uroczyście poświęcone. Proszę rodziców dzieci – uczniów, którzy nie chodzą do SP im. Czesława Hińca w Rogozinie. Pragnąłbym także podczas tej uroczystości wręczyć naszym pociechom okolicznościowe dyplomy.
7. Jest nowy numer GOŚĆ NIEDZIELNY – zachęcam do czytania.
8. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.