20 Maja 2024 19:15:20

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-09-27 XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2009-09-27 XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (27 WRZESIEŃ – 04 PAŹDZIERNIK)

1. Przeżywamy XXVI NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (3 października) na godz. 19:00 zapraszam mieszkańców Stróżewka tzw. Środek działek.
4. Przypominam rodzicom dzieci komunijnych i kandydatom do bierzmowania o wypełnienie kart informacyjnych i do 30 września dostarczenia ich do kancelarii.
5. 27 września na mszy św. o godz. 9:30 zostaną tornistry uczniów I klasy uroczyście poświęcone.
6. 11 października podczas mszy św. o godz. 11:30 przeżywać będziemy odpust ku czci naszej Patronki św. Faustyny. Msze św. odprawi ks. prof. H. Chamski. podczas mszy św. zostanie zaprezentowany jeden z sześciu obrazów, które w przyszłości będą ozdobą naszej świątyni. Poświęcony zostanie również różaniec procesyjny ufundowany przez przyjaciół naszej parafii.
7. 11 października dzień odpustu parafialnego o godz. 16:00 w kościele będziemy mogli obejrzeć program poetycko-muzyczny przygotowany przez uczniów Publicznego Gimnazjum w Radzanowie pod kierunkiem p. S. Kociędy-Pietrzak i pracowników GOK z Radzanowa. A następnie całość uświetni koncert chóru z Wyższej Szkoły Zawodowej z Płocka pod batutą p. R. Majewskiego. Zapraszam
8. Jest nowy numer: GOŚĆ NIEDZIELNY i naszych WIADOMOŚCI PARAFIALNE. Przepraszam naszych autorów tekstów, że nie możemy od razu opublikować otrzymanych materiałów, ale w następnych numerach będziemy sukcesywnie drukować otrzymane artykuły. Zachęcam do czytania.
9. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.