16 Maja 2024 08:43:59

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2013-09-29 XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2013-09-29 XXVI NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXVI NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ. Na następną sobotę (6 października) zapraszam mieszkańców ze Stróżewka mieszkańcy domów od skrzyżowania do końca ulicy i do Państwa Plewińskich.

4. 29 września po mszy św. o godz. 9:30 odbędzie spotkanie KZR.

5. KŻR w każdy dzień powszedni o godz. 15:00 zaprasza do świątyni na wspólna modlitwę – KORONKĘ DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO.

6. Miesiąc październik. MODLITWA RÓŻAŃCOWA przez cały miesiąc w dzień powszedni o godz. 17:30, szczególnie w poniedziałek i środę zapraszam dzieci.

7. 6 października I PIĄTEK MIESIĄCA
Od godz. 16:00
Odwiedziny chorych z komunią św. w domu
Od godz. 17:00 Różaniec
Od godz. 17:30 Spowiedź
O godz. 18:00 Msza św.

8. 8 października podczas mszy św. 11:30 obchodzić będziemy Uroczystości odpustowe naszej Patronki św. Faustyny. mszę św. odprawi i kazanie wygłosi ks. kan. Jan Kozłowski. Pracownik biblioteki w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku. Zapraszam

9. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę nakrętek. Serdecznie dziękuje.

10. Rozpoczyna działalność świetlica Przystań. Zapraszamy wszystkie dzieci na zajęcia z plastyki, koło teatralna. Zapisy w kancelarii.

11. Jest kolejny numer Spotkanie.

12. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.