16 Maja 2024 21:26:36

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2013-10-27 XXX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2013-10-27 XXX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
1. PRZEŻYWAMY XXX NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.

3. Dziękuję osobom, które SPRZĄTAŁY NASZĄ ŚWIĄTYNIĘ.

4. Miesiąc październik. MODLITWA RÓŻAŃCOWA przez cały miesiąc w dzień powszedni o godz. 17:30, szczególnie w poniedziałek i środę zapraszam dzieci. Dziękuję członkiniom KZR za przygotowanie i prowadzenie różańca przez miesiąc październik.

5. W 27 października spotkanie Koła Żywego Różańca.

6. Dziękuję dzieciom i pani A. Trojanowskiej za przygotowanie i prezentację sztuki teatralnej „Grzech z walizką”.

7. 3 listopada o godz. 9:30 będziemy się modlić w intencji członków Koła Łowieckiego „Trop–Płock”. Liturgię uświetnią muzycznie hejnaliści, członkowie Polskiego Związku Łowieckiego. Zorganizowana zostanie także okolicznościowa wystawa poświęcona tematyce łowiectwa. Serdecznie zapraszamy

8. 1 listopada br. Uroczystość Wszystkich Świętych liturgia na cmentarzu w Imielnicy o godz. 12:00, a w naszym kościele o godz. 18:00. 2 listopada uroczystość Wszystkich Zmarłych msza św. o godz. 18:00. Zapraszam

9. I piątek miesiąca przekładamy na 8 listopada.

10. Stowarzyszenie Pomagamy Dzieciom prowadzi zbiórkę. Serdecznie dziękuje

11. Dziękuję serdecznie panom: Chmielewskiemu, Pabianowi, Kuczmarskiemu i Stefańskiemu za wycięcie drzew - topoli. Natomiast firmie Bango za wykarczowanie pni. Bóg zapłać.

12. Przypominam o modlitwie za naszych zmarłych – WYPOMINKI.

13. Jest nowy numer gazetki parafialnej Spotkania.

14. Na cały tydzień życzę radosnej odnowy duchowej i optymizmu oraz ciepłych i udanych spotkań rodzinnych.