20 Maja 2024 16:28:27

Artykuły » Ogłoszenia parafialne » 2009-10-18 XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
2009-10-18 XXIX NIEDZIELA OKRESU ZWYKŁEGO
OGŁOSZENIA PARAFIALNE (18 PAŹDZIERNIK – 25 PAŹDZIERNIK)

1. Przeżywamy XXIX NIEDZIELĘ OKRESU ZWYKŁEGO.
3. Dziękuję także osobom, które w sobotę po mszy św. SPRZĄTAŁY świątynię. Na następną sobotę (24 października) na godz. 19:00 zapraszam mieszkańców Rogozina z ulicy Wspólnej.
4. Miesiąc październik to miesiąc modlitwy różańcowej. W dzień powszedni o godz. 17:30 a w niedzielę po mszy św. o godz. 11:30. Serdecznie zapraszam na wspólną modlitwę.
5. Tydzień temu przeżywaliśmy odpust ku czci św. Faustyny. Dziękuje wszystkim za udział i zaangażowanie w przebieg uroczystości liturgicznych, a następnie po południu w przygotowanie i nam widzom zaprezentowanie spektaklu teatralnego i koncertu chóru.
6. 18 października spotkanie po mszy św. o godz. 9:30 dla rodziców dzieci komunijnych, a po mszy o godz. 11:30 dla kandydatów do bierzmowania i rodziców.
7. 24 października organizujemy pielgrzymkę do Rawy Mazowieckiej. s. Konsolata w tym dniu złoży śluby zakonne, dlatego chcielibyśmy wspierać ją modlitwą i uczestniczyć w uroczystej mszy św. Zapisy u p. E. Kowalskiej.
8. Od następnej niedzieli będę przyjmował nazwiska osób zmarłych, za które będziemy się przez cały rok. Przy wyjściu ze świątyni rozłożone są kartki, na których można wpisywać wyraźnie imię i nazwisko osoby zmarłej.
9. Jest nowy numer: GOŚĆ NIEDZIELNY.
10. Życzę wszystkim gościom i parafianom miłej niedzieli spędzonej w gronie rodzinnym.